godlo

Menu witryny

encyklopedia

 

logo_ls

 

Logowanie


Hasło?
Konto? Zarejestruj się!

Wyszukiwarka

Imieniny

19 Listopada 2017
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Elżbieta, Mironiega,
Paweł, Seweryn,
Seweryna
Do końca roku zostało 43 dni.
Dzień Chłopca w naszej szkole Drukuj Wyślij znajomemu

dzien_chlopaka_2017Dnia 4.10.2017r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Chłopca. Uczniowie klas IV-VI uczestniczyli w zabawnych konkurencjach, które przygotowała klasa VI A z wychowawcą p. Elżbietą Młodak.

Chłopcy mieli możliwość sprawdzić swoje umiejętności:

- w chodzeniu po wybiegu w butach na szpilkach,

- w wykonaniu makijażu

- w upleceniu warkocza koleżance z klasy.

Chętni chłopcy wzięli udział w konkursie na Mistera Szkoły 2017. Przebrani w piękne damskie stroje, zaprezentowali swoje wdzięki. Wykazali się również znajomością wiedzy z damskiego życia. Misterem szkoły został Dominik Berek z klasy VI a.

Wszyscy uczestnicy konkursów otrzymali upominki ufundowane przez Samorząd  Uczniowski.

Po wspólnej zabawie ogłoszono również wyniki na najsympatyczniejszego chłopca szkoły. Tytuł ten otrzymał Sławek Kasprzak z klasy VIIb.  Wspólne spotkanie okazało się świetną zabawą. Być może "Dzień Chłopca na wesoło" zagości w naszej szkole na stałe.

 
Zdjęcia - kliknij tutaj

 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Copyright 2017 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Kotlinie.